Kontrola dostępu Poznań

Systemy kontroli dostępu służą do nadzorowania i kontrolowania wejść do obiektu. Ponadto umożliwiają podział obiektu na specjalne strefy, do których dostęp na tylko osoby z przyznani uprawnieniami. Dzięki zastosowaniu kontroli dostępu unikamy sytuacji nieuprawnionego dostępu. Kontrola dostępu doskonale sprawdza się zarówna w małych jak i dużych biurach. Może również stanowić element systemu rejestracji czasu pracy, dzięki, któremu pracodawca jest w stanie ocenić wydajność swoich pracowników. Oprócz typowego zastosowania kontroli dostępu w biurach czy halach, system doskonale sprawdza się również w różnego rodzaju laboratoriach oraz częściej w hotelach, gdzie stanowi jeden z podstawowych elementów inteligentnej instalacji.

Identyfikacja użytkownika może odbywać się za pomocą specjalnie nadanych kodów wprowadzanych przez klawiaturę numeryczną (doskonałe rozwiązanie dla mniejszych obiektów), kart, breloków lub czytników biometrycznych (idealne rozwiązanie dla większych obiektów z dużą liczbą stref i użytkowników) oraz w przypadku hoteli specjalnie przygotowane wkładki do drzwi będące jednocześnie kontrolerem dostępu oraz elektrozaczepem, które oprócz doskonałej funkcjonalności wyróżniają się niezwykłą estetyką.

Aby bliżej zapoznać Państwa z gamą rozwiązań jaką oferujemy w przypadku systemów kontroli dostępu zapraszamy na umówienie się na BEZPŁATNĄ WIZJĘ LOKALNĄ NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.

 Co oferujemy?

  • projektowanie i montaż systemów kontroli dostępu dopasowanych do potrzeb Klienta
  • rozbudowę istniejących instalacji
  • profesjonalne i fachowe doradztwo oraz szeroką gamę rozwiązań dzięki współpracy z największymi dostawcami w Polsce