Systemy alarmowe

Systemy alarmowe zwane inaczej SSWIN (System sygnalizacji napadu i włamania) to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia domu, biura, magazynu, hali czy jakiegokolwiek innego budynku. Należy jednak pamiętać, że systemy alarmowe zapewniają sygnalizację nie tylko podczas włamanie czy napadu, ale także w przypadku pożaru, ulatniającego się gazu czy zalania. Nowoczesne systemy alarmowe nie tylko chronią Wasz dobytek, ale mogą również uratować ludzkie życie.

Systemy alarmowe mogą być dowolnie programowane dzięki czemu konfigurację można dopasować do każdego rodzaju budynku. Systemy alarmowe doskonale uzupełniają się z innymi systemami służącymi do zabezpieczenia budynku jak np. monitoring przemysłowy lub z systemami do zarządzania domem tj. inteligentną instalacją. Obsługa systemu alarmowego może odbywać się za pomocą manipulatora (specjalnej klawiatury lub panelu dotykowego) oraz telefonu czy tabletu. Dostęp do funkcji systemu może być świadczony z sieci zewnętrznej (można zarządzać systemem z poziomu komórkowego za pomocą specjalnej aplikacji).

Dobór odpowiednich elementów składowych całego systemu zależy od indywidualnych potrzeb Klienta oraz rodzaju obiektu, w którym ma zostać zamontowany. W przypadku nowo powstającego obiektu lub remontowanego można zastosować standardowe czujki połączone z centralą alarmową przewodem.

W przypadku obiektów, gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia przewodów istnieje możliwość zastosowania czujek bezprzewodowych. Podstawową różnicą między systemem bezprzewodowym, a przewodowym jest wyższa cena takiego rozwiązania oraz konieczność okresowych przeglądów i wymian baterii zasilających urządzenia. Abyśmy mogli rzetelnie przygotować dla Państwa ofertę proponujemy BEZPŁATNĄ WIZJĘ LOKALNĄ NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.

Wszyscy nasi instalatorzy posiadają licencję pracownika zabezpieczenia technicznego, która upoważnia do wykonywania czynności określonych w art. 3 pkt 2 i art.29 ust. 1 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. Nr. 114, poz. 740).

Co oferujemy?

  • projektowanie i montaż systemów alarmowych
  • modernizację już istniejących systemów,
  • przeglądy istniejących instalacji
  • profesjonalne i fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu dopasowanego do Państwa potrzeb.